DB Kontabilisti TP

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 76/4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7421 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1577185099_19.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

ДБ Сметководители
Qëllimi ynë është të jemi proaktiv në çdo gjë që bëjmë, t'u ofrojmë klientëve tanë një gamë të plotë të shërbimeve ditore dhe zgjidhje të detajuara, secila e përshtatur për të përmbushur nevojat tuaja unike.

Duke parashikuar ndryshimin e kërkesave të klientëve dhe të tregut, ne vazhdimisht fitojmë njohuri, ekspertizë dhe burime të reja për të na mundësuar të shtojmë vlerë në marrëdhëniet tona me cdo klient.

Shpejtësi

Qëllimi ynë është t'u përgjigjemi shpejt të gjitha nevojave të klientëve, duke punuar hapur dhe drejtpërdrejt në sfidat dhe mundësitë unike me të cilat përballen.

Ne përpiqemi të jemi të shpejtë, të drejtpërdrejtë dhe të përgjegjshëm në përmbushjen e detyrave tona. Puna në ekipe me përvojë, me aftësi në fusha të specializuara, na mundëson të trajtojmë shpejt sfidat dhe të iniciojmë zgjidhje.


Cilësi

Ne jemi proaktivë në vendosjen dhe respektimin e standardeve më të larta për të siguruar cilësi, pajtueshmëri dhe konfidencialitet.

Qasja jonë bazohet në menaxhimin e hapur, edukimin e vazhdueshëm të stafit, ruajtjen e sigurt të dokumenteve dixhitale dhe fizike dhe rishikimin e pavarur të proceseve dhe sistemeve tona.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj