DAXOROL Putze + Farben

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë


  • Telefon 2: 02 2033018
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/93961b96eea41b8b73f584ac7d87bd36.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

DAXOROL e themeluar në vitin 1960 është sinonim i prodhimeve kualitative në sferën e ndërtimtarisë.

Rritja e vazhdueshme e asortimanit të prodhimeve, prodhimet më kualitative në treg dhe çmimet e arsyeshme mundësojnë plotësimin e nevojave të konsumatorëve dhe zgjerimin e rrjetit të distributerëve Brenda dhe jasht R. të Maqedonisë.

DAXOROL prodhon dhe furnizon konsumatorët me artikuj për punë të ndryshme ndërtimore, duke ndarë asortimanin e saj në 3 grupe kryesore të prodhimeve:

- Llaçe
- Ngjyra
- Baza thellësie

Ngjyrat zbukurojnë pamjen e objekteve ndërsa ne zbukurojmë ngjyrat!

DAXOROL sistemi i ngjyrave mundëson që ju të zgjedhni ngjyrën në katalog dhe në mënyrë kompjuterike të testoni ngjyrën në objektin tuaj, e nëse ajo ju pëlqen ne bëjmë përzierjen e saj.

DAXOMIX sistemi i ngjyrave ju mundëson niansim kompjuterik të ngjyrave. Spektri i ngjyrave ju ofron rreth 1500 niansa të cilat mund të aplikohen në ngjyra të brendshme, të jashtme ose në abripe plastike Kratzputz dhe Reibeputz.
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj