Davka

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kuzman Josifovski 7
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈7920 км

  • Telefon 2: 032 612018
  • Faksi: 032 612018
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1572428768_26.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Ne pajisim shkolla, kopshte, objekte parashkollorë, azile për të moshuarit, qendra të kujdesit ditor për fëmijë, qendra arsimore, kënde lojërash ...

Kompania jonë është themeluar në vitin 1992. Aktiviteti kryesor është shitja e librave, teksteve shkollore dhe pajisjeve ndihmëse sportive dhe shkollore.

Davka ofron produktet në vijim:

-Pajisje sportive
-Pajisje ndihmëse mësimore
-Biologji
-Kimi
-Matematikë
-Histori
-Gjeografi
-Vizatim teknik
-Fizikë
-Orë klase
-Instrumente Orfov
-Mobilie për klasë
-Mobilie për zyra
-Materiale për zyra
më shumë
Foto nga vendndodhjaFoto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj