David Kompjuteri

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Bul.Jane Sandanski 72
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 078 414736
  • Faksi: 02 2450372
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415357881_8.jpg?t=true&w=300&h=300


Në DAVID Kompjuter mund të gjeni një gamë të madhe të zgjidhjeve softuerike cilësore nga fusha e hotelerisë, restoranteve, softuerë për punë në pompat e benzinës, punë materiale (blerje dhe shitje të produkteve), operacionet financiare, punë me rrogat e të punësuarve, punë e lidhur me arkat fiskale. Më poshtë mund të shihni ofertat e softuerit të ofruar nga David Kompjuteri.

• POMPA BENZINE
Softueri për punë me pompat e benzinës ofron mundësi për punë të plotë me pompat e benzinës si shitje e karburantit dhe shitje e produkteve të tjera në kuadër të pompës së benzinës (produkte ushqimore, materiale konsumi për automobila etj).

• OPERIM MATERIAL

• PUNË RESTORANTESH

• PUNË ME ARKA FISKALE

• KONTABILITET FINANCIAR

• LLOGARITJA E PAGAVE
më shumë
Retail Price - VAT Included:12.200 MKD

ФИСКАЛНА КАСА ДАВИД С

Retail Price - VAT Included:17.600 MKD

Фискален принтер ДАВИД ФП

Retail Price - VAT Included:11.500 MKD

ФИСКАЛНА КАСА ДАВИД М

Retail Price - VAT Included:13.600 MKD

FISCAL CASH REGISTER EXPERT SX

Retail Price - VAT Included:12.500 MKD

FISCAL CASH REGISTER PERFECT S

Retail Price - VAT Included:16.000 MKD

Fiscal Printer FX1300

Retail Price - VAT Included:13.000 MKD

Fiscal Printer FX1200


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj