Давид компјутери

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Јане Сандански 72
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Локација: Позади Т.Ц. Бисер

  • Телефон 2: 078 414736
  • Факс: 02 2450372
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415357881_8.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Давид компјутери е компанија која нуди услуги од областа на компјутерскиот инженеринг, мултимедијата и електрониката. Кај нас ќе ги најдете најдобрите фискални каси, фискални принтери, баркод читачи, дополнителна опрема за истите, како и голем број на софтверски решенија.

Од своето основање па се до денес, Давид компјутери континуирано работи на подобрување и проширување на продажниот асортиман на производите кои ги нуди и секако постојано усовршување на услугата кон своите купувачи и партнери, бидејќи задоволните купувачи се нашиот највисок приоритет.

Наша цел е да бидеме препознатлив фактор на пазарот, нудејќи голем асортиман на производи од најдобрите производители, воедно понудувајќи и пристапни производи за секој корисник, ставајќи посебен акцент на квалитетот на производот. Сметаме дека со постојана, комплетна и трпелива работа, како и целосно отворена соработка, ќе успееме да бидеме препознаени од страна на ИТ компаниите во регионот.

Давид компјутери соработува со голем број на компании како од Македонија, така и од регионот и пошироко.
повеќе
Цена со ДДВ:12.200 ден.

ФИСКАЛНА КАСА ДАВИД С

Цена со ДДВ:17.600 ден.

Фискален принтер ДАВИД ФП

Цена со ДДВ:11.500 ден.

ФИСКАЛНА КАСА ДАВИД М

Цена со ДДВ:13.600 ден.

ФИСКАЛНА КАСА EXPERT SX

Цена со ДДВ:12.500 ден.

ФИСКАЛНА КАСА PERFECT S

Цена со ДДВ:16.000 ден.

Фискален принтер FX1300

Цена со ДДВ:13.000 ден.

Фискален принтер FX1200


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи