David kompjuteri-Veles


  • Adresa: 8 Shtatori 154 (Marshall Tito)
  • Vendi: Veles


    /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


    Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

    Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

    ASSECO SEE


    • Adresa: Fronti Popullor 17
    • Vendi: Shkup
    • Distanca: ≈7851 км
    • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

    Aseko Group është një federatë e kompanive që veprojnë në fushën e teknologjisë së informacionit. Grupi Aseko ofron zgjidhje gjithëpërfshirëse dhe të patentuara për të gjithë sektorët e ekonomisë.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590480430_94.png?t=true&w=300&h=300
    Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

    Edu Soft


    • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas 11-1/1 (Stiv Naumov)
    • Vendi: Shkup
    • Distanca: ≈7852 км
    • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

    Edu Soft është një softuer profesional i specializuar në projektimin, zhvillimin dhe zbatimin e aplikacioneve softuerike.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580892164_23.png?t=true&w=300&h=300

    Rema Kompjuteri    РEMA Компјутери е застапник и дистрибутер на повеќе врвни производители на компјутерска опрема, која се занимава со дистрибуција, инсталација и одржување на периферна, комуникациска и мултимедијална информатичка опрема.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394695853_52.png?t=true&w=300&h=300
    ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

    Neokom


    • Adresa: Bul.K.J.Pitu 15
    • Vendi: Shkup
    • Distanca: ≈7853 км
    • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

    Portfolio e shërbimeve të cilat ofron Neokom përfshinë nga shitja e hardverëve dhe softverëve kompjuterik, deri tek sistemet më komplekse për komunikim dhe zgjidhje nga tipi “çelës në dorë” të dedikuara për konsumim të gjerë, gjithashtu edhe për qëllime specifike.

    //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610955569_96.png?t=true&w=300&h=300

    АД ЕСМ попладнево соопшти дека не доставиле понуда до универзалниот снабдувач ЕВН Хоум затоа што одлуката од Владата во однос на препорачаната цена и ...
    сите 103 | | | веќе видена

    Според нив, понудата што ЕСМ треба да ја даде кон универзалниот снабдувач ЕВН Хоум ќе биде на ниво што нема да предизвика некое значително зголемување на ...
    сите 245 | | | веќе видена

    – Финтек-секторот сѐ побрзо се шири во индустријата на плаќањата, којашто бара нови начини за намалување на трошоците, за зголемување на безбедноста и за ...
    сите 58 | | | веќе видена

    Бизнис конфедерација на Македонија (БКМ), започна со дигитализација на своето работење преку основање на Центарот за бизнис поддршка на компаниите, којшто ...
    сите 42 | | | веќе видена

    Hyni në Librin e Artë

    Emri i përdoruesitFjalëkalim    Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj