David kompjuteri-Veles


 • Address : 8-mi Septemvri 154 (Marsal Tito)
 • Place: Veles


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  David kompjuteri


  • Address : bul.Jane Sandanski 72
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

  Here you will find the best cash registers, fiscal printers, barcode readers, accessories for them, as well as a number of software solutions.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415357881_8.jpg?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  ASSECO SEE


  • Address : Naroden Front 17
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  The Aseko Group is a federation of companies operating in the field of information technology. The Aseko Group offers comprehensive, patented IT solutions for all sectors of the economy.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590480430_94.png?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Edu Soft


  • Address : Filip Vtori Makedonski 11-1/1 (Stiv Naumov)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

  Edu Soft is a professional software company that specializes in the design, development and implementation of software applications.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580892164_23.png?t=true&w=300&h=300

  Rema Computers (Rema Kompjuteri)


  • Address : Kosta Novakovic 8
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7854 км

  РEMA Компјутери е застапник и дистрибутер на повеќе врвни производители на компјутерска опрема, која се занимава со дистрибуција, инсталација и одржување на периферна, комуникациска и мултимедијална информатичка опрема.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394695853_52.png?t=true&w=300&h=300

  Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
  сите 74 | | | веќе видена

  Со ребалансот на буџетот Зоран Заев предлага воведување на нова давачка за дизел горивата од 4 денари. Тоа се 4 нови денари, кои трајно ќе ја зголемат цената ...
  сите 110 | | | веќе видена

  Шпаркасе Банка Македонија го објави почетокот на третиот циклус од програмата „ Чекор по чекор “, наменета за поддршка на старт-ап бизнисите во Република ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Здружението на оштетени штедачи на Еуростандард банка продолжува да бара правда за како што велат, масовниот грабеж на депозити во банката. „Додека чекаме ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel