David Kompjuteri-Gostivar
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  David kompjuteri


  • Address : bul.Jane Sandanski 72
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10687 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

  Here you will find the best cash registers, fiscal printers, barcode readers, accessories for them, as well as a number of software solutions.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415357881_8.jpg?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  ASSECO SEE


  • Address : Naroden Front 17
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  The Aseko Group is a federation of companies operating in the field of information technology. The Aseko Group offers comprehensive, patented IT solutions for all sectors of the economy.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590480430_94.png?t=true&w=300&h=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Edu Soft


  • Address : Filip Vtori Makedonski 11-1/1 (Stiv Naumov)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10684 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

  Edu Soft is a professional software company that specializes in the design, development and implementation of software applications.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580892164_23.png?t=true&w=300&h=300

  Rema Computers (Rema Kompjuteri)  РEMA Компјутери е застапник и дистрибутер на повеќе врвни производители на компјутерска опрема, која се занимава со дистрибуција, инсталација и одржување на периферна, комуникациска и мултимедијална информатичка опрема.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1394695853_52.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Водечката он-дименд платформа за барање работни позиции – Upshift (Македонско-американската компанија) официјално ја отвори својата најнова канцеларија овој ...
  сите 7 | | | веќе видена

  Кредитната агенција „Фич“ го потврди кредитниот рејтинг на Македонија на „ББ +“, со негативен изглед. Негативниот изглед во потврдениот кредитен рејтинг е ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Согласно законските измени кои треба да се најдат на владина седница, веќе се прецизирани дејностите во кои неделниот одмор може да се замени и со друг работен ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Според Центарот за алтернативни финансии на Кембриџ (CCAF), биткоин „рударството“ троши околу 145 терават-часови електрична енергија годишно, што е околу 0,55 ...
  сите 40 | | | веќе видена

  Докажаните резерви на нафта и гас на големите нафтени компании се трошат алармантно брзо и се соочуваат со ризик да бидат исцрпени за помалку од 15 години, ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel