Dauti Transportshped

Parking

  • Adresa: Rr.1723 nr.20, f.Saraj
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7843 км

  • Faksi: 02 2520241
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1427205632_95.jpg?t=true&w=300&h=300


Transporti rrugor i mallrave

DAUTI TRANSPORTSHPED SHA, Saraj-Shkup disponon me park automobilistik prej 47 automjete të reja bashkëkohore transporti me EURO 5 standarde, me të cilat kryen transport ndërkombëtar dhe të brendshëm të çdo lloj malli. Veçanti paraqet transporti individual, pra transport i të gjithë mallit, por ofrojmë dhe transport të mbledhur për cilindo destinacion në Evropë, me kushte sa më konkurruese. Cilësia e shërbimeve është gjithmonë në vend të parë, sepse për klientët tanë më e rëndësishme është të kenë mallin e tyre gjithmonë në kohën e duhur, në vendin e duhur dhe sa më sigurt

- Linja të rregullta transporti nga Maqedonia, Italia, Kosova dhe Shqipëria drejt të gjithë vendet e Evropës dhe anasjelltas.
-Konsolidim i dërgesave dhe optimizim i shpenzimeve të transportit;
-Informacion për statusin e dërgesës në çdo moment;
-Sistem informues bashkëkohor;
-Pozicionim GPS dhe përcjellje të automjeteve në çdo kohë.
Organizimi i transportit rrugor në të shumtën e rasteve e realizojmë në relacionet e mëposhtme:

1. MAQEDONI/GREQI - GREQI/MAQEDONI
2. MAQEDONI/ITALI - ITALI/MAQEDONI
3. MAQEDONI/SPANJË - SPANJË/MAQEDONI
4. MAQEDONI/FRANCË- FRANCË/MAQEDONI
5. MAQEDONI/GJERMANI - GJERMANI/MAQEDONI
6. MAQEDONI/AUSTRI - AUSTRI/MAQEDONI
7. MAQEDONI/HOLANDË - HOLANDË/MAQEDONI
8. MAQEDONI/SLLOVENI - SLLOVENI/MAQEDONI
9. MAQEDONI/KROACI - KROACI/MAQEDONI
10. MACEDONIA/BOSNJË - BOSNJË/MAQEDONI
11. MAQEDONI/S DHE MZ - S DHE MZ/MAQEDONI
12. MAQEDONI/BULLGARI - BULLGARI/MAQEDONI
13. MAQEDONI/TURQI - TURQI/MAQEDONI
14. MAQEDONI/KOSOVË - KOSOVË/MAQEDONI
15. MAQEDONI/SHQIPËRI - SHQIPËRI/MAQEDONI
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj