DataPons

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.1550 nr.52, fahu.p 104
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км

  • Telefon 2: 072 236617
  • Faksi: 02 2401394
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/26089561c4484a1c7053b258f6dd69a8.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Fillimet e Datapons janë në vitin 1992, kur ishim një ndër pionerët e përgatijeve digjitale për shtyp. Dhe në përgjithsi, implementimi i teknologjive të larta në teknikat tradicionale të shtypit çdo here kan qenë dhe ende i kemi sfidë dhe qëllim.

Ne jemi këtu për konsultime në lidhje me produktin e kërkuar, llogaritjen e çmimit optimal, materialin e përgatitur na dërgoni në e-mail, dhe gjithçka që nevojitet të bëni më tutje është të na jepni adresën tuaj për dërgesë. Oferta standarde përfshin disa grupe të produkteve:

MATERIALE PËR ZYRA
- Vizit kartela, foldera, fletore, kalendarë, notesë, planifikime vjetore, shumëzues
MATERIALE REKLAMUESE
- Kalendarë, flamuj, posterë, urime, varëse, voblerë, qese të letrës
BOTIME
- Broshura, katalogje, revista, libra
PAKETIM
- Kuti, ambalazhë kartoni e shtypur imët, paketime speciale kartoni për promovim të produkteve, kuti për cigare dhe ambalazhë speciale sipas porosisë.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj