Радиус (100км)

ДатаПонс

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1550 бр.52, п.фах 104
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7845 км
  • Локација: Визбегово

  • Телефон 2: 02 2401170
  • Факс: 02 2401394
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Фото и видео галерија

Почетоците на Датапонс се во 1992 год., кога бевме едни од пионерите на дигиталната подготовка и печатење. И воопшто, воведувањето на врвните технологии во традиционалните печатарски техники секогаш ни биле и сеуште ни се предизвик и цел.

Ние сме тука да за консултации во врска со бараниот продукт, пресметување оптимална цена, подготвениот материјал ни го доставувате на мејл, и се што треба да направите понатаму е да ни ја дадете адресата за испорака. Стандардната понуда ја опфаќаат неколку групи производи:

КАНЦЕЛАРИJСКИ МАТЕРИЈАЛИ
- Визиткарти, папки, тефтери, календари, нотеси, годишни планери, класери
РЕКЛАМНИ МАТЕРИЈАЛИ
- Календари, знаменца, постери, честитки, хенгери, воблери, хартиени кеси
ИЗДАНИЈА
- Брошури, каталози, списанија, книги,
ПАКУВАЊА
- Кутии, фино печатена картонска амбалажа, специјални картонски пакувања за промоција на производи, кутии за цигари и специјална амбалажа по нарачка.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи