ДатаПонс

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1550 бр.52, п.фах 104
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: Визбегово

  • Телефон 2: 072 236617
  • Факс: 02 2401394
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/26089561c4484a1c7053b258f6dd69a8.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Ние сме тим од професионалци присутни веќе 23 години во графичката индустрија.

Производи:
• КАНЦЕЛАРИJСКИ МАТЕРИЈАЛИ - визит карти, папки, тефтери, календари, нотеси, годишни планери, класери
• РЕКЛАМНИ МАТЕРИЈАЛИ - календари, знаменца, постери, честитки, хенгери, воблери, хартиени кеси
• ИЗДАНИЈА - брошури, каталози, списанија, книги
• ПАКУВАЊА - кутии, фино печатена картонска амбалажа, специјални картонски пакувања за промоција на производи, кутии за цигари и специјална амбалажа по нарачка.

Почетоците на Датапонс се во 1992 година, кога бевме едни од пионерите на дигиталната подготовка и печатење. И воопшто, воведувањето на врвните технологии во традиционалните печатарски техники секогаш ни биле и сеуште ни се предизвик и цел.

Административен сектор:
• Продажба
• Дизајн и компјутерско-графичка подготовка
• Финансии
• Производствен погон, потполно опремен со: машини за доработка на печатени материјали: виткање, хефтање, лепење, шиење, штанцање, каширање, пластифицирање, тврд повез и др.
• Доработки на материјали печатени на друго место
• Одделение за изработка и поставување на спирали
• UV селективно лакирање и UV заштита на печатени материјали

Ние сме тука да за консултации во врска со бараниот продукт, пресметување оптимална цена, подготвениот материјал ни го доставувате на мејл, и се што треба да направите понатаму е да ни ја дадете адресата за испорака.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи