Datalab  • Faksi: 02 3090210
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1519306123_66.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Zgjidhni programin e biznesit të vërtetë të punës për ndërmarrjen tuaj dhe rriteni fitimin!!!
Stabiliteti, siguria dhe harmonia ligjore janë karakteristikat kryesore të programit të kontabilitetit PANTHEON. Të gjitha ndryshimet dhe standardet legjislative rifreskohen automatikisht në program nëpërmjet internetit, sepse shërbimi juaj gjithmonë do të punojnë në përputhje me rregullativat.

Programi i kontabilitetit PANTHEON mundëson zhvillimin e këshillave të biznesit, analizat financiare, shfaqje grafike e treguesve më të rëndësishëm të operacioneve tuaja të tanishme.
Llogaritini automatikisht, dorëzoni TVSH në mënyrë elektronike, bilanci vjetor PIT-GI (në tërësi dhe individualisht), mbani të dhënat e personelit dhe amortizimin tatimor, ndiqni burimet bazë të sistemit, përdorni kritere të shumta për të bërë kontrollet e bilancit dhe raportet financiare.

Minimizoni gabimet në punën tuaj në nivelin më të ulët të mundshëm. Kontabilisti është në gjendje të procesoj të dhënave dhe përgatitjen e raporteve të biznesit, të cilat nga PANTHEON eksportohen në PDF, MS Excel ose të dërgohen me e-mail. Pra, klienti është gjithmonë në rrjedha me atë që ndodh me financat e tij.
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:56.940 MKD51.246 MKD

PANTHEON Small enterprises, наменет ...

5%save
Retail Price - VAT Included:17.180 MKD16.321 MKD

PANTHEON Small Business за претприј ...


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj