Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Muzikantë dhe grupe muzikore
 • Muzikantë - dasma dhe ahengje
 • Orkestra
 • Muzikë - instrumente muzikore - prodhim
 • Organizata joqeveritare
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dasma - muzikë në Shkup

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

Plamenka Trajkovska kompozime të vogla klasikePlamenka Trajkovska është muziciente violiniste akademike me përvojë shumëvjeçare, në realizimin e programeve muzikore, të dedikuar për koncerte, ivente, dasma dhe ahengje familjare, promocione, mbrëmje dhe koktele oficiale.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/3ec56ae838043cfc41c392d60a9c3e29.jpg?t=true&w=300&h=300

Akademci


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ansambli Melos - bori dhe tupana


 • Adresa: Nikolla Rusinski 3-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arensi bend - RNC Band


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 12-6/15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Arija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Bend


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Band off


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beta Haus Bend


 • Adresa: Ankarska 29-a lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bioritam


 • Adresa: Sreqko Puzhallka 40-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Blezeri


 • Adresa: Bul.ASNOM 148-1/29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Branko Veliçkovski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brasband Picikato


 • Adresa: Mite Bogoevski 7/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bravo Bend


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drim tim


 • Adresa: Bul.ASNOM 148-1/29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duo Spektar - gitarë dhe sintisajzer


 • Adresa: rr.31 nr.6 Vollkovo
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7416 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Duo pan (piano,klarinet/saksofon)


 • Adresa: Bul.Jane Sandanski 12-3/20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekskluziv


 • Adresa: Zhan Zhores 125-1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Enerxhi bend


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fortuna


 • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 3/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjorgjievska Vidanka


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Ако сакате да ја поттикнете економската активност мора да ја стимулирате потрошувачка, тоа е еден од основните постулати за справување со секоја криза, порача ...
сите 78 | | | веќе видена

ТТК Банка АД Скопје ги известува своите акционери дека врз основа на Уредбата со законска сила за примена на Законот за трговските друштва за време на вонредна ...
сите 68 | | | веќе видена

Три месеци наназад пандемијата на корона вирусот ги коси светските берзи на капитал и стоки. Британските медиуми пишуваат дека ширењето на Ковид-19 резултира ...
сите 48 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj