Darko Trajanovski


 • Adresa: Finska 75
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9446 км
 • Lokacioni: Drejt pranë 45-tën e fundit, lagj.Çento


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  ParkingWi-Fi Zonë

  Tm


  • Adresa: Kilometari i 9-të p.n.
  • Vendi: Stip
  • Distanca: ≈9502 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

  TM SHPK Shtip, është e themeluar në vitin 2003, me seli në rr. Strumiçki pat, kilometri i 9 pn në Shtip, Republika e Maqedonisë. Veprimtaria themelore e ndërmarjes është projektimi, mbikqyrja dhe montimi i pajisjeve elektroenergjetike dhe objekte nga tensioni i ulët dhe i mesëm. Ndërmarrja ka sallë për montim të produkteve, punëtori për mirëmbajtje dhe hapësirë deponuese, gjithsej 700 m2. “TM” SHPK Shtip ka 24 të punësuar nga të cilët 5 me arsimim të lartë dhe 19 me arsimim të mesëm.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1500901739_7.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Elektrovin


  • Adresa: Filip vtori 68
  • Vendi: Vinicë
  • Distanca: ≈9506 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

  Elektrovin është një kompani, aktiviteti kryesor i së cilës është shërbimi në fushën e elektroenergjetikës.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1531903299_56.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Valdrini Elektrik


  • Adresa: Vëllezërit Milladinovi 182
  • Vendi: Tetovë
  • Distanca: ≈9418 км

  Валдрини Електрик е фирма која е специјализирана за електрични инсталации. компанијата има 25 години работно искуство.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555403824_65.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Iskra Pa Meli Elektro


  • Adresa: f.Palçishtë
  • Vendi: Tetovë

  Како реномирана компанија нашата желба и цел е секојдневно работење на нашите ценети клиенти, и нашиот фокус е целосно насочен кон обезбедување на квалитетна услуга и производ за клиентите.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1557823127_48.png?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Бидејќи повеќе од две милијарди луѓе од Индија до Калифорнија во моментот се ставени во карантин, побарувачката за енергија, поточно за нафтата, потона, а како ...
  сите 16 | | | веќе видена

  ПроКредит Банка во својата понуда има одличен кредит наменет за инвестиции со одлични услови. Максимален износ на кредит: до 30.000 евра Рок на отплата: до 5 ...
  сите 209 | | | веќе видена

  Микропретријатијата од услужната дејност, пред сѐ продавниците и бутиците, од Владата бараат за три месеци бруто платите за вработените да бидат на товар на ...
  сите 75 | | | веќе видена

  Дополнителната министерка за финансии Гордана Димитриевска-Кочоска на Фејсбук искоментира на седницата на Економскиот совет не биле ставени предлог мерките ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Норвешкиот државен фонд за инвестиции кој воедно е и најголемиот инвестициски фонд во светот, а важи и за најстабилен изгуби неверојатни 1,33 трилиони норвешки ...
  сите 35 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj