Daris Inzenering

Qasje në InternetWi-Fi Zonë


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1418911457_1.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Daris Inxhinering SHPKNJ Shkup, është kompani me renome, e njohur në tregun e Maqedonisë dhe më gjerë për punimet cilësore të prodhimeve dhe shërbimeve që ofron në shumë sfera të industrisë.

Garanci për cilësinë e produkteve të tyre, prodhimeve dhe shërbimeve, janë personeli i arsimuar me shumë cilësi, trajnim i vazhdueshëm dhe përvoja e madhe e punës së personelit të kompanisë dhe bashkëpunëtorëve të specializuar.

Kompania është e njohur për cilësinë e saj në fushën e projektimit, shpërndarjes, prodhimit, montimit të pajisjeve dhe implementim të komplet sistemeve nga fushat e mëposhtme:

- prodhim vetiak i kapësve të rrufesë me pajisje për mënjanim të hershëm (GFURS) tip VEDA TOTAL;
- implementim dhe kontroll i sistemit të mbrojtjes kundër rrufeve;
- ndihmë teknike e specializuar për çmontim të rrufepritësve radioaktiv(RAG);
- sisteme tokëzimi;
- mbrojtje- implementim i katodave antikorozive, servis dhe kontroll;
- sisteme fotovoltik për furnizim energjetik(e veçuar dhe të ndërthurur);
- sisteme të furnizim automatik;
- ndriçim elektrik;
- ndriçim me dritë ditore pa furnizim elektrik;
- matje temperature me kontakt dhe pa kontakt në industri;
- sistem për detektim të gazrave;
- implementim të instalimeve elektrike në implementim eksploziv (Eh);
- sisteme elektrike 'të mençura' dhe instalime;
- sisteme elektrike speciale me kërkesë të klientëve;;
- instrumente matëse për madhësi elektrike dhe jo elektrike;
- pajisje bashkuese ( bashkues të kryqëzuar, shelne, mbajtës, etj);
- punim i projektit, studime dhe raporte ekspertesh.

Kompania Daris Inxhinering SHPKNJ Shkup me krenari mund të mburret me renomenë e përvojës më të madh të stafit të saj dhe bashkëpunëtorëve ekspertë me prodhimin, projektimin, instalimin dhe sistemet e kontrolluara për mbrojte kundër rrufeve, mbledhësh rrufesh radioaktivë dhe mbajtës rrufesh me pajisje për eliminim të hershëm të rreth 500 sistemeve të rrufekapësve në Republikën e Maqedonisë.

Prodhimi i përgjithshëm dhe shërbimet e ofruara të kompanisë janë të unifikuara me procedura, të certifikuara në përputhje me standardin ISO 9001:2008.


Për të gjithë prodhimet dhe shërbimet e ofruara, kompania Daris inxhenering SHPKNJ,Shkup, klientëve dhe bashkëpunëtorëve të saj u ofron një mbështetje të specializuar dhe të vazhdueshme pas shitjes, trajnime të duhura dhe servise.

Misioni i kompanisë është zgjerimi i vazhdueshëm i asortimenteve të prodhimtarisë së tyre dhe shërbimeve, dhe ato të përgatiten në mënyrë sa më profesionale dhe në kohë.
Klientëve t'u ofrohet dhe dërgohet produkti dhe shërbimi me cilësi të lartë dhe zgjidhje me efikasitet të lartë të sistemit, me teknologjinë më të re autentike know-how.
Gjithë puna e kompanisë të kryhet në mënyrë fleksibile dhe të përshtatshme, në përputhje me kërkesat më të kërkuara të klientëve.

Kompania vazhdon me investim në zhvillimin e teknologjive të reja dhe zgjidhje inovative, me një përpjekje të vazhdueshme për rritjen e pranisë në tregun vendas dhe futjen në tregjet e huaja.
më shumë
Retail Price - VAT Included:15.363 MKD

Бројач на удари на гром BUM 10

Retail Price - VAT Included:Ask for price

lightning equipment


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj