Dankat

Punojmë 6 ditë në javëPaqesë me kartela kreditoreDërgesë


  • Telefon 2: 046 702500
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1405072444_06.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

www.facebook.com/inox.rostfrei.12/photos
Prodhim dhe montim i parmakëve për shkallë dhe tarraca.
Gardhe trendi të punuara.
Gardhet punohen nga çelik cilësor që s'ndryshket(rosfajt) dhe celik.
Kombinim i rusfajt me dru, xham etj.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wrought iron fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fence

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Terrace fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Yard fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Staircase fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bicycle parking

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Awnings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Terrace fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Staircase fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fences


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj