Dankat

6 days a weekCards acceptedDelivery


 • Telephone 2: +389 46 702500
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 17:00Retail Price - VAT Included:Ask for price

Wrought iron fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fence

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Terrace fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Yard fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Staircase fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Bicycle parking

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Awnings

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Terrace fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Staircase fences

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Fences


See our products at

Suggested results for your search terms:

6 days a week

Laplast-M


 • Address : Momin Potok b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

Laplast- M is a company with 30 years of tradition in the successful production and montage of products for sun protection.

Albuna metal construction


 • Address : ul.11 br.134 s.Kadino
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7864 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Со високото ниво на задоволство на вработените и инфраструктура што се нуди, Албуна Метал Констракшн е идеалниот партнер за Вас.

Parking6 days a weekInternet accessWi-Fi Zone

Albajrak


 • Address : Metodija Andonov Cento 3 (Anton Popov)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 18:00

Албајрак произведува, изработува и монтира Тенди, Церади за камиони, Тенди за дома, ресторан, настершници, метални конструкции, специфични кострукции покриени со церада и други услуги.

Map
Купони

Грчката компанија „Хеленик Петролеиум“ соопшти дека води разговори со македонската Влада и дека се отворени за изнаоѓање на спогодбено решение за спорот, ...
сите 40 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев на својот фејсбук профил објави дека просечната плата од месец во месец продолжува да расте и оти економската година ги дава резултатите. ...
сите 65 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи