Dallma

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Petar Pop Arsov 22
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Telefon 2: 02 6136700
  • Faksi: 02 6136700
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00
    Sh nga 10:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1452867400_87.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

"Bëhuni mysafir në festën tuaj" - Dalma Food & Katering Servis

E njohur për stilin e vet unik, me cilësinë jashtëzakonshme, çmime konkurruese,
ushqime jashtëzakonisht të shijshme, çdoherë të përgatitura nga produktetë freskëta, të gatuar nga mjeshtër shumë të aftë, të shërbyer sipas terendeve të fundit të kuzhinës.

Dalma Food & Katering Servis, ofron meny të gatshme për të kënaqur të gjitha dëshirat tuaja, idetë, imagjinatën dhe prej festës tuaj të krijoj kujtime të mrekullueshme.

Menytë që ofrojmë ndjekin dëshirat dhe mundësitë tuaja, duke përfshirë kuzhinën tradicionale, meze ekzotike, fruta deti, koktej ordever bashkëkohor, kombinime të veçanta për darka private dhe të biznesit, meny për fëmijë, sanduiçe, sallata, meny për raste të veçanta (ketering për film, furnizimi të kompanive me ushqim, etj.).

Dalma Food & Katering Servis nuk është vetëm ushqim. Ky është një sistem kompleks i shërbimeve që ju duhet për të organizuar dasmën tuaj, festimet intime familjare, kokteje dhe VIP pritje me mijëra të ftuar, promovime, hapje, festime, dreka dhe darka biznesi, partitë private dhe raves . Dalma Ushqim & Catering është këtu për të ju ndihmuar me çdo
element të organizatës - ushqim dhe pije, pajisje ketering (tavolina, karrige, dekorime, dekoracione, etj), tenda dhe shatorë, pajisje zërim dhee ndriçim në hapësirë dhe ivente, skena dhe elemente përcjellëse, video pajisje (monitor LCD, projektues LCD, etj.), pajisje për përkthim (dëgjuese për përkthim simultandhe kabina), si dhe pajisje të tjera për organizimin e ngjarjeve .

Lejoni të gjitha momentet tuja intime, dasma, raste solemne familjare dhe festimet e karakterit të ndryshëm, takime biznesi, t’i organizojmë në mjedisin e bukur të Villa Ina. Kënaquninë ambientin natyrorë, në krahët e shpatit Vodno, me pamje madhështore kah Shkupi!
Krijimi i historisë së Dalma - histori e cila renditë suksese tanimë nëntë vjet!

Ndërsa Juve, Ju ftojmë të na lejoni të realizojmë ëndrrat tuaja dhe të ndjeni efektet e keteringut më profesional. Me ne ju mund të ndjeni se si është të "Bëheni mysafir në festën tuaj!"
më shumë

Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj