Dalas-Kar

ParkingQasje në InternetWi-Fi Zonë24 orëAir-kondicioner

  • Adresa: Todor Çangov 51 nr.21
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7856 км

  • Telefon 2: 072 204422
  • Faksi: 022430808
  • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00Foto dhe video galeri

DALAS KAR është një kompani për dhënien me qira të automobilave, dhe ofron furgonat dhe automjetet më të mira, shërbimin më të mirë dhe vlerën më konkurruese të automjeteve në Maqedoni.

Kompania jonë ofron një numër të madh furgonash dhe automjete që zakonisht janë dy vjet të vjetra. Të gjitha automjetet tona janë zgjedhur me kujdes për të siguruar nivelin më të lartë të sigurisë dhe rehati për klientët dhe partnerët tanë.

DALAS KAR në treg është 14 vjet. Gjithmonë të ndershëm dhe profesionalë në veprimet tona me klientët tanë. Shërbimet tona janë me cilësi më të mirë dhe çmimet tona janë shumë të arsyeshme. Ne synojmë të sigurojmë vlerat maksimale dhe kënaqësi për klientët tanë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj