Daka MP lift
  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Sezal


  • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 1-a lam.3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

  Firma SEZAL është e formuar në vitin 1990. Nga dita e formimit punon me sukses në servisimin, riparimin e ashensorëve të vjetër dhe montimin e ashensorëve të rinjë. Sezal është përfaqësues i autorizuar i firmave MAK PUARSA – Spanjë dhe SHINDLER – Zvicërr.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1387896268_39.gif?t=true&w;=300&h;=300
  Punojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi Zonë

  Lift inzhenering


  • Adresa: Kosta Novakoviq 7 lok.10
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

  Prodhimi, shitja, instalimi dhe servisimi i ashensoreve, shkalleve levizese dhe pajisjeve shtese.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1522402452_0.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Servis Liftkom  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554368755_33.png?t=true&w;=300&h;=300

  Daka Servis


  • Adresa: Pançe Peshev 12
  • Vendi: Kumanovë
  • Distanca: ≈7862 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 19:00

  DAKA-SARVIS është kompani për prodhimin, servisin, montimin dhe rimontimin e të gjitha llojeve të ashensorëve, eskalatorëve, patekë lëvizëse, parking sisteme, platforma, rampa,…

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1668609704_64.png?t=true&w;=300&h;=300
  Mapa

  Време зa читање: 2 минути Повеќе електрични возила ќе се појавуваат во филмови и ТВ емисии на Нетфликс, бидејќи стриминг гигантот објави партнерство со Џенерал ...
  | | веќе видена

  На светските берзи вредноста на доларот во однос на кошничката валути порасна минатата недела, по три недели пад, а курсевите на најважните валути значително ...
  сите 69 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj