Dael Trans


  • Adresa: Boris Kidriç 2 F.Rusinovë
  • Vendi: Berovë
  • Distanca: ≈7965 км
Kategoritë:

autoshkolla


  • Telefon 2: 076 482271
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601284035_72.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Даел Транс
На ден 20.07.2012 година врз основа на Решение добиено од страна на Министерството за внатрешни работи започнува со оспособување на кандидати за возачи за „Б„ категорија Авто Школа „Даел Транс„ Дооел, Берово со седиште на улица „Неретва„ бр.9 во Берово.

Авто Школата располага со три моторни возила за оспособување на кандидати за возачи од „Б„ категорија, како и со едно товарно возила за оспособување на кандидати за возачи од „Ц„ категорија. Исто така располагаме и со соодветен кадар за изведување на теоретка настава од „Б„ и „Ц„ категорија и со инструктури за практично осбособување на кандидатите.

Телефон за контакт:

-Марин Буровски – инструктор за „Ц“ категорија 076-482-271;
-Драгица Тушевска - предавач од „Б„ категорија 075-220-441.

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj