Дабл Ти Стор


  • Адреса: Пере Тошев 107/8
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7474 км
  • Локација: ТЦ Точила

  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб - Нед од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со цел полесно справувањето на нашата земја со пандемијата предизвикана од коронавирусот, НЛБ Банка АД Скопје реализираше донација од 50 илјади евра, како ...
сите 113 | | | веќе видена

Во викенди нема да има погреби. Согласно најновата одлука на Владата од 06. 04. 2019 година со која од среда 08. 04. 2020 година забраната за движење во ...
сите 56 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи