Da-De holding

Punojmë 6 ditë në javë


  • Telefon 2: 078 433332
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00DA-DE Holding është firmë e themeluar në vitin 2012, aktiviteti kryesor i saj është:


1. Instalim radiatorëve për ngrohje
2. Instalim i rrjetit të ujësjellësit dhe kanalizimit
3. Instalim i Sistemeve diellore, klimatizim
4. Montim shatërvanësh
5. Montim i kaminave furrë dhe zgarë
6. Punim i gurëve të shumëllojshëm për zbukurim në mur dhe dysheme.
7. Kryerje e punimeve ndërtimore, nga fusha e ndërtimeve të ulëta.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Podno greenje

Retail Price - VAT Included:Ask for price

fontana

Retail Price - VAT Included:Ask for price

fontana

Retail Price - VAT Included:Ask for price

fontana


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj