D-r Milanco


Categories:

dentists  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  6 days a weekAirconditionedDisabled accessInsurance cards accepted

  D-r Nina


  • Address : bul.ASNOM 70 K-9 lok.9 (AVNOJ)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:30 • Sat from 09:00 to 14:00

  Dr. Nina is a dental office that offers an individual approach to pediatric dentistry, as well as orthodontic treatment in children and adults. We have a roentgen for panoramic teeth shooting. We work with blue cards.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1484576145_74.jpg?t=true&w=300&h=300

  Timovi dent


  • Address : Marshal Tito 172
  • Place: Strumica
  • Distance: ≈7970 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 20:00
  • Пауза: Mon - Fri from 13:00 to 16:00

  Обезбедуваме одлична нега на вашето орално здравје во безбедна и удобна околина.

  Categories:

  dentists

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568197899_02.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekAirconditionedCards acceptedDisabled access

  Nikol dent


  • Address : Majka Tereza 5/4 (Vodnjanska)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км
  • Working Hours: Mon , Wed from 13:00 to 20:00 • Tue , Thu from 09:00 to 16:00 • Fri from 13:00 to 20:30 • Sat from 09:00 to 15:00

  The dental office Nikol - Dent is a private practice whose dental team sends all the most modern novelties in the field of dentistry and is trained to provide timely, professional and quality service to all its patients.

  Categories:

  dentists

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1389947265_14.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingAirconditionedCards accepted

  Ortodoncija-M


  • Address : bul.Jane Sandanski 78-2/7
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00

  15 years of working experience, education in the western countries, attending of professional trainings, specialization in Sofia, Florence, Prague, Lisbon, Istanbul as well attending numerous seminars, symposiums, courses and congresses in the state and in the Balkans.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569413063_94.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
  сите 64 | | | веќе видена

  Адора инженеринг по пат на јавна лицитација, за 9,3 милиони евра, ги купи Топланите Исток и Запад и најголемиот дел од останатиот имот на Топлификација АД, ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Западен Балкан губи милијарди евра секоја година поради миграцијата на младите, покажува истражувањето на Вестминстер фондацијата за демократија и Институтот ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Турската високотехнолошката компанија „Текнопанел” ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ 1 Скопје. Инвестицијата беше ...
  сите 20 | | | веќе видена

  Стопанската комора на северо-западна Македонија (СКСЗМ) го оствари првиот состанок во рамки на традиционалните состаноци во пресрет на локалните избори, каде ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Вредноста на биткоинот скокна за 4,1 проценти во последните 24 и сега се тргува по цена од 43.974 долари. Меѓутоа, за една недела, оваа криптовалута загуби 8,8 ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel