D-r Kojiq


  • Address : Stiv Naumov 77 (Leningradska)
  • Place: Skopje
Categories:

pediatrics


  • Working Hours: Mon - Fri from 09:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Suggested results for your search terms:

Pedijatrika D-r Svetlana Pejova


  • Address : Kosta Novakovic b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7854 км

Specialist paediatrician Dr. Svetlana Pejova with 27 years of experience in the field of paediatrics - the developmental path of child health care.

Categories:

pediatrics

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579260989_77.jpg?t=true&w=300&h=300
ParkingPublic transportWi-Fi ZoneAirconditionedCards acceptedHome visits

Manolevi


  • Address : Radisanska 25A/1 lok.123
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7849 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 19:30

Home visit; Intern medicine; Paediatrics

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1435144415_14.jpg?t=true&w=300&h=300

Од вторник до четврток следната недела, односно од 27 до 29 октомври годинава, преку гасоводот ќе се транспортираат ограничени количини на природен гас кон ...
сите 52 | | | веќе видена

Висината на директните странски инвестиции (ДСИ) во светот во првото полугодие се намалиле за 49 отсто, споредено со истиот период лани. Причината за тоа се ...
сите 70 | | | веќе видена

Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
сите 57 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel