D-r Gordana


  • Address : 16-ta Makedonska Brigada 18
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7425 км
Categories:

clinics


  • Working Hours: Mon - Wed from 07:00 to 15:00
    Thu - Sat from 12:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Директорот на Државниот завод за индустриска сопственост, Горан Герасимовски, денеска беше на работен состанок со Антони Пешев – извршен директор на Стопанска ...
сите 37 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Македонија се најде на 49 место на листата земји во светот по висината на трошоците кои граѓаните ги издвојуваат месечно за ...
сите 15 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel