Culture Centre Grigor Prlicev (Centar za kultura Grigor Prlicev)

Wi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 4
  • Place: Ohrid
  • Distance: ≈7439 км

  • Fax: +389 46 261063
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Map

Поголемиот дел од 2022 година беше прилично лоша за инвеститорите, а ниту вчерашниот ден не беше исклучок: Dow падна за околу 500 поени, или 1,5 отсто. Сепак, ...
сите 79 | | | веќе видена

Преработувачите на месо, како одговор на кризата и намалената куповна моќ на потрошувачите, најавуваат акција „Домашни квалитетни евтини месни производи ...
сите 24 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel