Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Ohrid
 • Kocani
 • Tetovo
 • Probistip
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Culture & art societies (associations)
 • Folklore ansambles & dance studios
 • Cultural centres
 • Choirs
 • Publishers & publishing houses
 • Art Galleries
 • Theater Groups - Amateur
 • Orchestra
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Culture & art societies (associations)


Macedonian Scientific Society (Makedonsko naucno drustvo)


 • Address : Pece Matichevski (Leninova) 39
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈9535 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Negorci


 • Address : Risto Bojmajliev, s.Negorci 78
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈9557 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Odonata


 • Address : Stojan Momchilov, s.Orizari
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈9480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ohriganka


 • Address : Radojca Novichikj b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈9506 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orovodec Baff


 • Address : Vasil Glavinov 2-a/8
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Osten


 • Address : 8-ma Udarna Brigada 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Procvet


 • Address : Cvetko Tonev, Dom na kultura b.b.
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9463 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ruen


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu b.b.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈9479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sonata


 • Address : Sretko Krsteski 67
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈9442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Srpski kulturen centar


 • Address : bul.Kocho Racin 14 blok 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stiv Naumov


 • Address : Marshal Tito 61/1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈9535 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Valet e Likenit/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ZG Meks


 • Address : bul.Marshal Tito 14
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zletovski Rudar (Zletovski Rudar)


 • Address : Cvetko Tonev b.b.
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈9463 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 149 | | | веќе видена

Пензионерите кои своите пензии ги добиваат преку сметка во Халкбанк АД Скопје веќе денеска можат да располагаат со средствата. Халкбанк на последниот ден од ...
сите 20 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 21 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути OpenAI ја оспори тужбата за прекршување на авторските права поднесена од весникот Њујорк Тајмс. Според OpenAI, весникот го „хакнал“ ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel