Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Cultural centres
 • Concert halls
 • Foreign language schools
 • Associations
 • Conference facilities & services
 • Art Galleries
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cultural centres in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Ruski kulturen centar


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

Categories:

cultural centres

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shtrih


 • Address : Luka Gerov 50-4/10
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spona


 • Address : Sv.Kiril i Metodij (M.H.Jasmin) 30
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Srpski kulturen centar


 • Address : bul.Kocho Racin 14 blok 9
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turkish Cultural Center Junus Emre


 • Address : Nikola Kljusev (27-mi Mart) 7-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

ЕВН Хоме како Универзален снабдувач на електрична енергија, на денешниот тендер за набавка на електрична енергија за задоволување на потребите на корисниците ...
сите 143 | | | веќе видена

Работниците на Фиат пристигнаа во Претседателството на Србија, каде беа примени на разговор од Александар Вучиќ. Претседателот на Самостојниот синдикат на ...
сите 4 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel