CSI Konsalting

Wi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 071 235834
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00Foto dhe video galeri

CSI KONSALTING është kompani ku mund të përmbushni nevojat tuaja ekonomike dhe ligjore.

Qëllimi ynë është t’ju ofrojmë profesionalizëm në fushën e menaxhimit me kontabilitet me qëllim t’i përmbushni detyrimet ligjore, përgjegjësitë dhe nevojat duke siguruar raporte të detajuara të rezultateve që ju përditë i realizoni në formë më raporteve financiare.

Ekzistojmë për t'ju siguruar fleksibilitet, ekspertizë, efektivitet dhe përfitim në realizimin e biznesit tuaj përmes kontabilitetit, konsultimit ligjor dhe paketave softuerike, si dhe sigurimin e një pakete shtesë që përfshin kompjuter, printer dhe pajisje të tjera zyre që do të lehtësonin punën e përditshme.

Me angazhimin e përditshëm dhe maksimal të burimeve tona në dispozicion, ne kontribuojmë në rritjen dhe zhvillimin e biznesit tuaj në një mënyrë që do të kapërcejë konkurrencën e fortë të tregut.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj