Crnice medica


 • Address : Anton Popov 4-a (Ognjan Prica)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Pedijatrika D-r Svetlana Pejova


  • Address : Kosta Novakovic b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7427 км

  Specialist paediatrician Dr. Svetlana Pejova with 27 years of experience in the field of paediatrics - the developmental path of child health care.

  Categories:

  pediatrics

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1579260989_77.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingPublic transportWi-Fi ZoneAirconditionedCards acceptedHome visits

  Manolevi


  • Address : Radisanska 25A/1 lok.123
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 19:30

  Home visit; Intern medicine; Paediatrics

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1435144415_14.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingHome visits

  Si medical


  • Address : Londonska 2 lok.3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7422 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 19:00

  Нашата цел е подобрување и унапредување на здравјето со примена на современи превентивни и куративни методи.

  Вршиме комплетен клинички преглед во домашни услови за стари и изнемоштени лица

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568186796_57.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Saraj


  • Address : ul.20 br.77, Saraj
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7418 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 14:00

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1590128899_41.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Сите приватни компании кои ќе вработат лица од етничките заедници во земјава ќе добијат финансиска поддршка, вели министерот за економија Бектеши. Посочува ...
  сите 130 | | | веќе видена

  По дефиниција аеросол претставува „суспензија на фини цврсти честички или течни капки во воздухот или друг гас“, додека чад е „збир на честички и гасови што се ...
  сите 9 | | | веќе видена

  Градежната компанија „Бетон-Штип“, застапувана од стечајниот управник Живко Калков, до Основниот суд Скопје- 2 поднела барање за поведување на стечајна ...
  сите 13 | | | веќе видена

  Подното греење е одржлив и економичен систем за греење, но има многу заблуди за тоа како работи. Време е да ги разоткриеме митовите и да ви покажеме зошто овој ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel