Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
 • Охрид
 • Струга
 • Дебар
 • Скопје
 • Штип
 • Кичево
 • Тетово
 • Македонски Брод
 • Струмица
 • Прилеп
 • Велес
 • Виница
 • Кочани
 • Куманово
 • Крушево
 • Кавадарци
 • Гевгелија
 • Гостивар
 • Свети Николе
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Цркви - православни
 • Манастири
 • Верски заедници
 • Гробишта и капели
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Цркви - православни

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Св. Цар Константин и Царица Елена


 • Адреса: Балканска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7917 км

Св.15 Тивериополски маченици


 • Адреса: Славчо Стојменовски б.б.
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7970 км

Сите Свети


 • Адреса: с.Лешани
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7859 км

Соборен храм Св. Климент Охридски


 • Адреса: Сремски Фронт
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7919 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 19:00

Струмичка Православна Епархија


 • Адреса: манастир Св.Леонтиј-Водача 81
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈7965 км

Успение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Волино
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7855 км

Успение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Скребатно
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈8032 км

Успение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Бороец
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7841 км

Успение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Горна Белица
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7842 км

Успение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Дрслајца
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7852 км

Успение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Кленоец
 • Место: Кичево

Успение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Гари
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7833 км

Успение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Јанче
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7824 км

Успение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Сенце
 • Место: Дебар
 • Оддалеченст: ≈7819 км

Успение на Пресвета Богородица


 • Адреса: Димитар Влахов 1
 • Место: Гостивар
 • Оддалеченст: ≈7830 км

Успение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Драгожани
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7900 км

Успение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Паралово
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7922 км

Успение на Пресвета Богородица


 • Адреса: с.Ново Змирнево
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7900 км

Успение на Пресвета Богородица-Панданос


 • Адреса: Кузман Капидан
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км

Мапа

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 43 | | | веќе видена

Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска присуствуваше на македонско – бугарски бизнис форум во Куманово на кој изрази ...
сите 36 | | | веќе видена

Приватниот сектор е и треба да биде двигател на економскиот раст во земјава. Затоа економските политики се во насока на поддршка на развој на конкурентноста на ...
сите 29 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи