Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Martial arts - training
 • Karate clubs
 • Wrestling clubs
 • Kung fu clubs
 • Sports clubs, associations & federations
 • Fitness Centres, Health Clubs & Gyms
Повеќе филтриПомалку филтри

Courses по градови

Bitola Prilep Skopje Vinica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Courses

Brazilsko Dziu Dzicu-Karlos Maja


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) b.b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Brazilsko Jiu Jitsu-Roots/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Budzikan Macedonia


 • Address : bul.Jane Sandanski 113
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feniks Kik


 • Address : Nikola Kirov Majski 41/17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hulk acadeky


 • Address : Blagoja Stefkovski 183-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hulk academy


 • Address : ul.9, nas.Ilinden 178
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10691 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karate klub Tigar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kung Fu Master Gjore/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SC Vardar


 • Address : Mirche Acev 2/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Fri - Sat from 17:00 to 21:30 • Tue , Thu from 16:30 to 21:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sugotenshi Karatedo-Busido skola/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zen Kendo Dodzo - Joshin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zen Ordinacija


 • Place: Skopje

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1660818643_76.png?t=true&w=300&h=300

Bonsai


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu 124-b
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈10749 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Citizen Association-Samuraj (Zdruzenie na gragjani-Samuraj)


 • Address : Niko Fundali 18/50
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krav Maga Macedonia


 • Address : Gjorgji Sugare 6
 • Place: Vinica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот пазарен инспекторат минатиот месец спровел повеќе од 1.500 надзори на цела територија на Македонија при што за констатираните прекршоци на субјекти ...
сите 41 | | | веќе видена

Земјите од ЕУ го прифатија предлогот на Европската комисија за ограничување на цените на руските нафтени деривати, објави денеска Ројтерс. Европските дипломати ...
сите 28 | | | веќе видена

Оваа година швајцарската компанија Нестле ќе мора дополнително да ги зголеми цените на своите прехранбени производи за да ги компензира повисоките трошоци за ...
сите 56 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel