Counseling center for women victims of domestic violence (Centar-sovetuvaliste za zeni zrtvi na semejno nasilstvo)


  • Address : 7-mi Noemvri 282
  • Place: Ohrid


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Даночната реформа, каде нема воведување нови даноци , за експертите е добра мерка. Власта покажа слух кон барањата на бизнисот. Со овие мерки, според нив, ...
сите 83 | | | веќе видена

Од денеска, први Декември со одлука на владата компаниите кои вршат производство на основни прехранбени производи ќе добиваат субвенционирана електрична ...
сите 360 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel