Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
 • Veles
 • Tetovo
 • Gevgelija
 • Prilep
 • Bitola
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Corona virus
 • Police hour - delivery of food and grosery
 • Pizzerias - restaurants
 • Laboratories - diagnostic
 • Emergency numbers & assistance
 • Restaurants A - Z
 • Food Delivery
 • Food & Drinks (Beverage) Delivery Services
 • Fast Food Restaurants
 • Kebab Grill Traditional Restaurants
 • Psychologists & Counseling Centers
 • Taverns
 • Bio-Chemical Laboratories
 • Candy & Confectioneries Retail
 • Convenience Grocery Stores
 • Fish & Grill - Restaurants
 • Grocery Stores & Supermarkets
 • Cakes & Cake Decorations - Manufacturers & Retail
 • Catering
 • Newsagents (Newsstands)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Corona virus


Domino's


 • Address : bul.Jane Sandanski 113-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 00:00 • Sat - Sun from 10:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dukat


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 79
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzakomo


 • Address : 11-ti Oktomvri 54
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dzakomo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Em Mer


 • Address : Branko Zarevski (Dimitrije Chupovski) 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10693 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Equilibrium


 • Address : Metodija Shatorov Sharlo (Rudi Chajevac) 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fitness House


 • Address : bul.Partizanski Odredi 40 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00 • Fri from 08:00 to 01:00 • Sat from 10:00 to 01:00 • Sun from 10:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Food Hood


 • Address : 11-ti Oktomvri 46 vlez 1 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fotka


 • Address : Helsinki 16-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon , Sun from 11:00 to 18:00 • Tue - Thu from 11:00 to 23:00 • Fri - Sat from 11:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gigo


 • Address : bul.Partizanski Odredi 151 lok.12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 10:30 to 00:00 • Fri - Sat from 10:30 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gogi


 • Address : Georgi Dimitrov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 21:00 • Sun from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gogi


 • Address : Ivan Hadzhinikolov (Ratko Mitrovikj) 147
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10694 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gostilnica DM


 • Address : Orce Nikolov 136
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat - Sun from 12:00 to 00:00

Гостилницата "ДМ" на своите гости им нуди одлична и вкусна храна, комбинирана со брза и љубезна услуга веќе десетина години наназад. И, низ тие години, од скромно место за оброк прерасна во една од најпознатите скопски гостилници за дружење.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555411255_04.png?t=true&w=300&h=300

Grand burger


 • Address : Franklin Ruzvelt b.b.
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Institut za javno zdravje - privatni testiranja za Kovid-19


 • Address : 50-ta Divizija 6
 • Place: Skopje

Categories:

corona virus

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Juhor Elena 1


 • Address : bul.Jane Sandanski, TC Biser 82 lok.40
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 07:00 to 17:00 • Sun from 08:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Juhor Elena 2


 • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 43 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 07:00 to 18:00 • Sun from 07:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Vili


 • Address : Moskovska 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 234 | | | веќе видена

Во Северна Македонија влегува најголемата инвестиција од основањето на ТИРЗ во 2007 години до денес. Ова не е ниту моја, ниту инвестиција на Владата, ова е ...
сите 22 | | | веќе видена

Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
сите 39 | | | веќе видена

За 25% поуспешни се компаниите во кои на раководните и одлучувачките позиции се жени, велат домашни менаџерки и посочуваат дека немањето родова еднаквост во ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel