Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Veles
 • Kumanovo
 • Gevgelija
 • Tetovo
 • Stip
 • Bitola
 • Prilep
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Corona virus
 • Полициски час - достава на храна и намирници
 • Psychologists & counseling centers
 • Pizzerias - restaurants
 • Laboratories - diagnostic
 • Emergency Numbers & Assistance
 • Restaurants A - Z
 • Food Delivery
 • Fast Food Restaurants
 • Food & Drinks (Beverage) Delivery Services
 • Kebab Grill Traditional Restaurants
 • Taverns
 • Bio-Chemical Laboratories
 • Candy & Confectioneries Retail
 • Convenience Grocery Stores
 • Fish & Grill - Restaurants
 • Grocery Stores & Supermarkets
 • Cakes & Cake Decorations - Manufacturers & Retail
 • Catering
 • Newsagents (Newsstands)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Corona virus


Sidro


 • Address : Atinska 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon from 13:00 to 23:00 • Tue - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00 • Sun from 12:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sidro 2


 • Address : Nikola Rusinski 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7849 км
 • Working Hours: Mon from 13:00 to 23:00 • Tue - Sat from 09:00 to 00:00 • Sun from 12:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tetex 1 (Teteks 1)


 • Address : Pokriena Charshija 125
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tollaks


 • Address : bul.Jane Sandanski, TC Biser 82 лок.59
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turist 2


 • Address : bul.Jane Sandanski 109-б лок.7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban burger


 • Address : Franklin Ruzvelt 63-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vili


 • Address : bul.Partizanski Odredi б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во ноември 2021 година се издадени 406 одобренија за градење, што е за 95,2 проценти повеќе во однос на истиот месец од претходната година, објави Државниот ...
сите 47 | | | веќе видена

Досега 13 градови во Македонија се подготвени за 5Г, а до крајот на месецов, со опрема од најновата генерација ќе бидат покриени и регионите на Струмица и ...
сите 21 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Одбележана со разорни урагани и мразови во Соединетите држави, 2021 година се покажа како втората најскапа година во историјата за ...
сите 3 | | | веќе видена

Според постојниот Закон за пензиско и инвалидско осигурување, пензиите се усогласуваат двапати годишно – на 1 јануари и на 1 јули, според индексот на ...
сите 48 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel