Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Kumanovo
 • Gevgelija
 • Tetovo
 • Veles
 • Stip
 • Bitola
 • Prilep
 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Corona virus
 • Полициски час - достава на храна и намирници
 • Psychologists & counseling centers
 • Pizzerias - restaurants
 • Emergency numbers & assistance
 • Restaurants A - Z
 • Laboratories - Diagnostic
 • Food Delivery
 • Fast Food Restaurants
 • Food & Drinks (Beverage) Delivery Services
 • Kebab Grill Traditional Restaurants
 • Taverns
 • Bio-Chemical Laboratories
 • Candy & Confectioneries Retail
 • Convenience Grocery Stores
 • Fish & Grill - Restaurants
 • Grocery Stores & Supermarkets
 • Cakes & Cake Decorations - Manufacturers & Retail
 • Catering
 • Newsagents (Newsstands)
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Corona virus


Reporting suspicious cases of corona virus - Bitola


 • Address :
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sidro


 • Address : Atinska 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon from 13:00 to 23:00 • Tue - Thu from 10:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 01:00 • Sun from 12:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sidro 2


 • Address : Nikola Rusinski 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon from 13:00 to 23:00 • Tue - Sat from 09:00 to 00:00 • Sun from 12:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tetex 1 (Teteks 1)


 • Address : Pokriena Charshija 125
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tollaks


 • Address : bul.Jane Sandanski, TC Biser 82 лок.59
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Turist 2


 • Address : bul.Jane Sandanski 109-б лок.7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 22:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Urban burger


 • Address : Franklin Ruzvelt 63-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vili


 • Address : bul.Partizanski Odredi б.б.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Огромен дел од населението во земјава се соочува со егзистенцијални проблеми, половина милион преживува со по 150 денари на ден, а безидејноста на власта да се ...
сите 19 | | | веќе видена

Во што ќе пазарат граѓаните од први декември кога ќе бидат забранети сегашните пластични кеси и ќе се користат исклучиво биоразградливи кои ќе чинат 15 денари? ...
сите 9 | | | веќе видена

Како резултат на миграциите во и надвор од земјата, повеќе од половина од компаниите во Македонија се соочуваат со проблем на задржување на работната сила на ...
сите 17 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Скопје станува многу динамичен град со голем потенцијал за напредок и просперитет, а овој октомври ја добива својата нова шопинг ...
сите 7 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Најголемата корпоративна полиса издадена во земјава покрива максимална штета до износ од 1,26 милијарди евра. Кај каско осигурувањето ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel