Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Gostivar
 • Kavadarci
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Cooling chambers & systems for rental (industrial)
 • Refrigerator equipment - trade and assembly
 • Food catering & restaurant equipment
 • Refrigerator & freezer sales & service - retail
 • Air conditioners & air conditioning
 • Air Conditioning - Services & Repair
 • Air Conditioning - Equipment
 • Bakery Equipment & Supplies
 • Ventilation - Equipment
 • Butchers' Equipment & Supplies
 • Shop Equipment & Supplies
 • Refrigeration & Cooling Services
 • Car Air Conditioning (Auto Air Conditioning & Radiators)
 • Heating Appliances
 • Electrical Appliance - Repairs
 • Heating Contractors
 • Fruit - Processing, Manufacturers & Wholesalers
 • Vegetables - Processing
 • Air Ventilation - Engineers
 • Grocery Stores & Supermarkets
Повеќе филтриПомалку филтри

Cooling chambers & systems for rental (industrial) по градови

Bitola Delcevo Gostivar Kavadarci Kocani Kriva Palanka Kumanovo Skopje Strumica Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cooling chambers & systems for rental (industrial)


Hipotomi


 • Address : Orce Nikolov 155/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 09:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ils Inzenering


 • Address : Zaharija Sumljanska 1, objekt 3 (Prilepska)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Interfrigo


 • Address : Novoproektirana b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 14:00

Cooling system certified according to the HACCP standard, suitable for transporting foods...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/daa188a3b40b9546f4278ce835e269b4.jpg?t=true&w=300&h=300

LTH Skopje


 • Address : Georgi Dimitrov blok 10-23 lok.2-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

NSM Servis-Klima


 • Address : Nikola Parapunov 3-a-35/8, TC Karpos 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

NSM Service-Klima is a company oriented primarily for servicing cooling, heating, ventilation, industrial cooling and water softening systems.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1399645081_22.png?t=true&w=300&h=300

Slaughter with Ice-Box (Klanica so ladilnik)


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 45
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Super


 • Address : Goce Delcev 90-a
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

Super is a manufacturer, services and trading company for professional catering industry equipment.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1516881221_28.png?t=true&w=300&h=300

Tehnodom


 • Address : Jadranska Msgistrala 61 (Kacanicki pat)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ve-Mar


 • Address : Hristijan Todorovski Karposh 22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zivinokoop


 • Address : Boris Trajkovski 18/25 (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 4 минути Народната банка на Кина (ПБОЦ) објави прашања и одговори на својата веб -страница во која се вели дека кинеските граѓани кои ...
сите 43 | | | веќе видена

Бизнисот на Адора инженеринг, на Чифлиганец, се проширува и во топлинската енергија. За околу 9.3 милиони евра, Чифлиганец, ја купува „Топлификација“која е во ...
сите 29 | | | веќе видена

Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
сите 39 | | | веќе видена

Градот и мразот се најизразени ризици во земјоделското осигурување. Во првите шест месеци годинава над 70 отсто од вредноста на сите исплатени штети во ...
сите 50 | | | веќе видена

Големите домашни извозни компании со доминантна приватна сопственост кои реализирале најмалку 30 проценти од своите приходи од извоз во последната фискална ...
сите 25 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel