Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Construction materials - materials for production in Gostivar

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking6 days a weekWi-Fi ZoneDelivery

A&N Mikrogranulat


  • Address : Industriska zona b.b.
  • Place: Gostivar
  • Distance: ≈7402 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 13:00

A & H Mikrogranulat deals with grinding of natural industrial mineral that derives from its mine and offers a variety of products: various fractions of calcite from 0.200 to 3 mm and according to the needs of the client, micronized calcite in particle size to 5 μ, 10 μ, 20 μ, 40 μ, 63 μ, 90 μ, and crushed stone from 1mm to 3mm.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/a1321ebcd05d2a28837d8dfefb59e1e5.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Светска банка во најновиот есенски eкономски извештај за Европа и Централна Азија, предвидува дека македонската економија годинава ќе забележи раст од 2,1 ...
сите 140 | | | веќе видена

Со целосниот асортиман веќе достапен на бугарската јавност, Витаминка и оваа година се претставува на Интерфуд & Дринк, една од најголемите саемски ...
сите 15 | | | веќе видена

Гигантот за брза храна прифаќа криптовалути Глобалниот гигант за брза храна Мекдоналдс го прифати Биткоинот како начин на плаќање во своите ресторани погодни ...
| | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel