Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Construction companies
 • Buildings construction contractors
 • Construction materials & supplies
 • Architectural services
 • Contractors - roads & highways
 • Concrete - Manufacturers & Dealers
 • Real Estate - Dealers
 • Engineering
 • Construction Machinery
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Construction companies in Kumanovo


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

SopotThe location of the mine-quarry in the area of ​​s.Sopot, Kumanovo, with direct asphalt access road in length from 4.5 km next to the highway Kumanovo-Tabanovci.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1525422434_3.png?t=true&w=300&h=300

ARS-ENGEINEERING


 • Address : Naum Ohridski 22-1
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ARS- ENGINEERING is a licensed company for the performance of work in the field of design, audit and supervision. These three elements in the process of construction are the most important parameters for economical and successful leadership during the procedure of the construction.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/ed11417044219b4b01628ef5a039cdba.jpg?t=true&w=300&h=300

Ars Proekt


 • Address : Draga Stojanovska 17
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BF Adis/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bodan


 • Address : Industriska zona b.b., nas.Karpos
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7861 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dal ana


 • Address : bul.Oktomvriska Revolucija 52-d-2/1
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7862 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eliba engineering/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evgenija plan


 • Address : Mosa Pijade b.b.
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7863 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evgenija-Invest


 • Address : Oktomvriska Revolucija 86-12
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fing company/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ibro komerc


 • Address : Avtopat Kumanovo-Tabanovce
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7858 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Karabin


 • Address : ul.302 br.14 nas.Ajducka Cesma
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7863 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ki-As Inzenering


 • Address : ul.113 br.11
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konkret beton


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7860 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kozjak


 • Address : bul.3-ta Makedonska Udarna Brigada 45
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7861 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kvalitet prom


 • Address : Nikola Tesla 160
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7861 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leart kompani


 • Address : s.Cerkez
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државата има пари за капитални инвестиции, тие ќе се инвестираат преку новиот систем со сериозен притисок од страна на Министерството и Владата. Во 2021 година ...
сите 221 | | | веќе видена

Сите возила, кои заклучно со 1 октомври 2020 година влегле на територијата на Северна Македонија и се со странски регистарски таблички, ќе можат во рок од една ...
сите 36 | | | веќе видена

Министерството за економија ги известува заинтересираните апликанти дека рокот за аплицирање за објавените јавни повици од Четвртиот пакет економски мерки за ...
сите 89 | | | веќе видена

Оштетените депоненти на Еуростандард банка преку иницијатива до Уставниот суд бараат оценка на уставноста член од законот за банки. Со поднесената ...
сите 16 | | | веќе видена

Тројно поголем данок на имот ќе плаќаат граѓаните за стан или куќа која не ја користат. Идејата вчера ја најави премиерот Заев, а денеска треба да помине на ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel