Conference hall Duna-complex Hyperium


 • Address : bul.8-mi Septemvri 16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Location: Pavilion in complex Hyperium


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingAirconditioned

  Congres Service Centar (Kongresen servisen centar)


  • Address : Vladimir Polezinovski 22/4 (Ivan Milutinovic)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  With more than 14 years of experience in the providing of professional translation services in 32 languages, interpretation and organization of events, implementation of domestic and international projects as well as publishing, the Congress Service Centre today is a synonym for impeccable services with an exceptional value for the clients.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d480dc2481e41a3ec5eb2f1dd01c4760.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Се намали вредност на биткоинот, кој за едно деноноќие има пад од скоро 4 проценти. Биткоинот сега се тргува на размена по цена од околу 49.100 долари, иако се ...
  сите 32 | | | веќе видена

  Посебно тело за заедничко привлекување на инвестиции за земјите од Западен Балкан и заеднички настап во Берлин, Дубаи и Шангај договориле стопанските комори од ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Вчера попладнето, официјалниот „Твитер“ профил на Владата беше пробиен, а профилот беше преименуван во „Тесла“ – според името на компанијата за електрични ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Време зa читање: 2 минути НЛБ Банка повторно ја прошири својата понуда на осигурителни продукти и во соработка со Сава осигурување воведе приватно здравствено ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel