Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Strumica
 • Prilep
 • Ohrid
 • Stip
 • Veles
 • Kumanovo
 • Tetovo
 • Krusevo
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Confectionery - manufacturers
 • Candy & confectioneries retail
 • Cakes & cake decorations - manufacturers & retail
 • Bakeries
 • Delicatessens restaurants
 • Bake Shops
 • Chocolate Manufacturers & Wholesale
 • Confectioners
 • Mekici Donuts - Manufacturers & Carry Out Orders
 • C&Y Retailers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Confectionery - manufacturers


Sisi


 • Address : Vasko Karangelevski 41 lok.1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:30 to 19:00 • Sat from 10:30 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slake/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slatka Kuka


 • Address : Janko Paligora 22
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slatkar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slatki zadovolstva


 • Address : 8-mi Septemvri 55/12 (Marsal Tito)
 • Place: Veles
 • Distance: ≈7466 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00
 • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snezhana


 • Address : Petrino 28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal


 • Address : 11-ti Oktomvri 74
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal


 • Address : LJubljanska 4, City Mall floor 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sweet bite (Svit bajt)


 • Address : Koce Metalec 2-b
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tagas-Balkan


 • Address : Sula Mina b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈7453 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vasil slat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ve-miks


 • Address : Pero Nakov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7430 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venera


 • Address : Car Samoil 44
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vladuko


 • Address : Bul.ASNOM 62/3-5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zafir


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zafir


 • Address : Radnjanska 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zaga


 • Address : Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zito leb/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 262 | | | веќе видена

Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
сите 32 | | | веќе видена

Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
сите 7 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 37 | | | веќе видена

Најголемата македонска ИТ компанија „Анхоч“, свечено го отвори својот нов ексклузивен салон, наречен Анхоч Action, со локација во Скопје Capitol Mall. На ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel