Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Concrete & concrete products
 • Construction materials & supplies
 • Hydro & water insulation (waterproofing contractors)
 • Glues & adhesives - manufacturers & retail
 • Construction insulation materials
 • Construction Companies
 • Paint, Varnish & Lacquer - Retail
 • Iso Standardized Companies
 • Concrete - Manufacturers & Dealers
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Concrete & concrete products in Skopje

Ading


 • Address : ul.1409, Novoselski pat 11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ADING is an engineering company with more than 40% construction engineers, architects, chemical engineers, technologists and other highly professional profiles operating in the following sectors: Production, Technical application and classification, Research and development, Quality control, etc.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1645015971_3.png?t=true&w=300&h=300

Ariton prim


 • Address : Kozle 3/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7850 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cem shped


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cemeks


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:00 • Sat from 07:30 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igan-trejd


 • Address : Boris Sarafov (4-ti Juli) 1-4/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Javor deni komerc


 • Address : bul.Makedonska vojska b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kometa komerc


 • Address : Klenoec, Hrom 69
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30 • Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Пандемијата на коронавирус поттикна дигитализација на многу секојдневни функции од нашите животи, вклучително и средби со луѓе. Сепак, виртуелните состаноци не ...
сите 6 | | | веќе видена

Високите цени на енергенсите и храната и неизвесноста што се најавува за следниот период дополнително ја подгреваат инфлацијата. Најновите податоци за ...
сите 79 | | | веќе видена

Прилагодената верзија на апликацијата „Мој ДДВ“ од денеска е достапна и на Гугл Плејстор, информира Управата за јавни приходи.Корисниците на апликацијата, ...
сите 46 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel