Радиус (100км)

Квалитет


 • Адреса: ул.81 бр.26, с.Волково
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈8.14 км
 • Локација: Волково


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Ролопласт


 • Адреса: Трница б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10 км

Фирмата Ролопласт со своите две фабрики во Скопје и Неготино и мешовити фирми во Албанија и Бугарија произведува големи количини PVC гранулат со врвен квалитет за потреби на реномирани производители од Македонија и странство.

Рехау


 • Адреса: Борис Трајковски 7 б.б. (Првомајска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈4.07 км

РЕХАУ иницира придонеси за еколошки и економски придонеси за иднината.

ПаркингКлиматизираноДостава

Лес Комерц


 • Адреса: Илинденска 423
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈39 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

"Иновации, стабилност, доверба и квалитет на производот" се камен темелници на Лес Коммерце. Како една од водечките компании во регионот, во Лес Коммерце, ние сме постојано во потрага за иновации во нашата индустрија.

Филипче Метал


 • Адреса: бул.Јане Сандански 36/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈2.80 км

Јавете се на 02/2468938...и кажете дека сте не виделе на www.zk.com.mk... НИЕ ЌЕ ВИ ДАДЕМЕ 10% ПОПУСТ

Мапа

 БИЗНИС

Кочо Анѓушев, Александар Зарков и Неби Хоџа се кандидатите кои ги предлагаат стопанските комори за вицепремиери за економски прашања во новата влада ...
сите 82 | | | прочитана: 1181 | веќе видена

Данска, а и другите членки на ЕУ, можеби наскоро ќе бидат принудени да го воведат еврото како национална валута, пишуваат германските медиуми. Иако Данците ...
сите 27 | | | веќе видена

next

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи