Радиус (100км)

Нотарска комора на РМ


  • Адреса: бул.8-ми Септември 2/1 (Октомвриска револуција)
  • Место: Скопје
  • Факс: 02 3239150
  • Телефон 2: 02 3214448
  • Оддалеченост: ≈9155 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30
  • Локација: Во зградата на Комплекс Македонија

Дејности:

комори, нотари

 БИЗНИС

Скопски саем од денеска до 2 октомври ќе биде домаќин на 4. Есенски ДОМА саем што ќе се одржи во три саемски хали. На саемот ќе може да се најде се за домот по ...
сите 25 | | | прочитана: 253 | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи