Радиус (100км)

 БИЗНИС

За Александeр Смузиков и за Александар Каплан, основачите на Балкан Петролеум, компанијата која сака да го преземе Макпетрол, нафтениот бизнис дефинитивно им е ...
сите 6 | | | веќе видена

Државниот завод за статистика вчера соопшти дека просечната месечна исплатена нето-плата по вработен, во јуни 2016, изнесувала 22.187 денари. Сепак овие ...
сите 50 | | | прочитана: 158 | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи