Радиус (100км)

Телекабел-Велес


  • Адреса: 8-ми Септември 37 (Маршал Тито)
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈9200 км

  • Телефон 2: 043 612612
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00
    Саб од 08:00 до 16:00

Слика од локација

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Инфел-КТВ


  • Адреса: Туристичка, мини базар Гранит лок.12
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈9191 км

Инфел КТВ е кабелски оператор со 15 годишно искуство, првиот и најдобриот оператор во Охрид. Докажани во областа на телекомуникациите,денес Инфел нуди три услуги: кабелска телевизија,широкопојасен интернет и фиксна телефонија.

Слика од локација
Мапа

 БИЗНИС

Се предвидува дека економскиот раст на Кипар ќе забрза од овогодишните 2,8 проценти на околу 3,0 проценти годишно во наредните две години. Кристал Георгаџи, ...
сите 43 | | | прочитана: 155 | веќе видена

next

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи