Радиус (100км)

Фонд за пензиско и инвалидско осигурување на РМ


 • Адреса: Прилепски Бранители б.б. (Марксова)
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9216 км

 • Телефон 2: 435323
 • Факс: 048 435323
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30



Препорачани резултати за вашето пребарување:

КБ Прво пензиско друштво


 • Адреса: бул.Илинден 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9157 км

Иднината, денес, значи планирање на нашиот живот денес, со одговорност кон нашата и иднината на нашите најблиски.

Агенција за супервизија на капитално финансирано пензиско осигурување МАПАС


 • Адреса: Стив Наумов 100 (Ленинградска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9158 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

МАПАС е основана заради вршење супервизија на работењето пензиските фондови со крајна цел да ги заштити интересите на членовите на пензиските фондови.

ПаркингДостапно за хендикепирани лица

НЛБ Нов пензиски фонд


 • Адреса: Мајка Тереза 1 (Водњанска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9157 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

НЛБ Нов пензиски фонд АД Скопје има единствена дејност на управување со Отворен задолжителен пензиски фонд НЛБ Пензиски фонд (пензиски фонд кој е дел од вториот столб на пензиското осигурување во Македонија) и Отворен доброволен пензиски фонд НЛБ Пензија плус (пензиски фонд кој е дел од третиот столб на пензиското осигурување во Македонија) и нивно претставување пред трети лица како и други дејности поврзани со управувањето со пензиските фондови.

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи