Радиус (100км)

Фонд за пензиско и инвалидско осигурување на РМ


 • Адреса: Прилепски Бранители б.б. (Марксова)
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈9216 км

 • Телефон 2: 435323
 • Факс: 048 435323
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Препорачани резултати за вашето пребарување:

КБ Прво пензиско друштво


 • Адреса: бул.Илинден 1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9157 км

Иднината, денес, значи планирање на нашиот живот денес, со одговорност кон нашата и иднината на нашите најблиски.

Агенција за супервизија на капитално финансирано пензиско осигурување МАПАС


 • Адреса: Стив Наумов 100 (Ленинградска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9158 км

МАПАС е основана заради вршење супервизија на работењето пензиските фондови со крајна цел да ги заштити интересите на членовите на пензиските фондови.

ПаркингДостапно за хендикепирани лица

НЛБ Нов пензиски фонд


 • Адреса: Мајка Тереза 1 (Водњанска)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9157 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

НЛБ Нов пензиски фонд АД Скопје има единствена дејност на управување со Отворен задолжителен пензиски фонд НЛБ Пензиски фонд (пензиски фонд кој е дел од вториот столб на пензиското осигурување во Македонија) и Отворен доброволен пензиски фонд НЛБ Пензија плус (пензиски фонд кој е дел од третиот столб на пензиското осигурување во Македонија) и нивно претставување пред трети лица како и други дејности поврзани со управувањето со пензиските фондови.

Мапа

 БИЗНИС

Законските измени за регистрирањето за плаќање ДДВ на физичките лица што извршуваат стопанска дејност и намалениот праг за регистрација од два милиони денари ...
сите 27 | | | прочитана: 382 | веќе видена

Разгледување на сите можни опции за формирање берза на енергија во земјава, е целта на работилницата на тема „Воспоставување на организиран пазар на електрична ...
сите 34 | | | веќе видена

На овогодинешниот Саем на мебел Jumis Luxury доби признание за најдобар експонат, кујна, во категоријата производители. Оваа компанија веќе 25 години ги креира ...
сите 55 | | | прочитана: 658 | веќе видена

Постигнувајќи договор за соработка со интернационалната компанија Green Machine, велешката компанија Брако доби лиценца и започна со производство на возила за ...
сите 12 | | | веќе видена

next

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи