Радиус (100км)

Адвокатска комора на РМ


 • Адреса: Даме Груев 3-5/8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9157 км
 • Локација: Позади собрание, спроти завод за статистика

 • Факс: 02 3165409
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 14:00Препорачани резултати за вашето пребарување:

Адвокатска канцеларија Чакаровска


 • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 63-а/8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9157 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

Застапување пред судовите и други државни органи, давање консултантски услуги од сите области на деловното работење, работни односи, корпоративното управување, осигурување, граѓанско право, стопанско право, даночно право, правна ревизија, заштита на права од индустриска сопственост и заштита на човековите права пред Европскиот суд за човекови права во Стразбур.

Адвокатско друштво Апостолска и Александровски


 • Адреса: Коста Веселинов 5-1/2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9156 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

- деловно/ бизнис право; - спојувања и превземања /m&a; - работни односи; - заштита на конкуренција; - ликвидација/стечај; - интелектуална сопственост /ip; - телекомуникации, медиуми и ИТ; - недвижности; - даноци; - банкарство и пазар на капитал; - странски инвестиции /FDI.

Андреев Ване


 • Адреса: Ленинова 14/1-35
 • Место: Струмица
 • Оддалеченст: ≈9271 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

адвокати

Адвокатска канцеларија Андоновски


 • Адреса: Даме Груев 16-3/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9157 км

Нашиот правен тим е подготвен да разговара со вас и да ги задоволи вашите правни предизвици!!!

Мапа

Иако вредноста на биткоинот порасна за неверојатни 700 проценти од почетокот на оваа година, поголемиот дел од инвеститорите кои учествуваа оваа недела на ...
сите 13 | | | веќе видена

Гаус Институтот од Битола денеска го претстави меѓународниот проект „БалканМед Е-бизнис страници“ со којшто се очекува да се подобри конкурентноста на извозно ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи